Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Сєвєродонецьке управління: майже 1,1 млрд грн податків і зборів надійшло до бюджету

06.11.2018

За десять місяців 2018 року платниками Сєвєродонецького управління ГУ ДФС у Луганській області сплачено до зведеного бюджету 1,095 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. З них надходження Державного бюджету склали 427,9 млн грн, місцевого – 666,6 млн гривень.

Надходження від суб’єктів підприємницької діяльності міста в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 279,2 млн грн, у тому числі Державного бюджету – на 118,9 млн грн, місцевого бюджету – на 160,3 млн гривень.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету, його надходження за вказаний період склали 709,6 млн гривень. З яких, до Державного бюджету надійшло 188,1 млн грн, до місцевого – 521,4 млн гривень.

В управлінні наголошують: своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни в цілому та кожного її громадянина.

Зі свого боку фахівці Сєвєродонецького управління прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних та сервісних послуг.

Сєвєродонецьке управління