Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту

10.10.2018

Цій темі був присвячений семінар, який відбувся в Рубіжанському міському центрі зайнятості. В заході взяли участь представники Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області та управління з питань праці ГУ Держпраці України у Луганській області.

Податківці розповіли присутнім роботодавцям про вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері занятості населення».

В ході семінару обговорювалися питання розміру та порядку сплати єдиного соціального внеску, дотримання вимог трудового законодавства.

Доповідачі наголосили, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання офіційно оформленого трудового договору та повідомлення контролюючих органів про прийняття працівника на роботу в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Крім того, присутнім роз’яснили, що невиконання вимог трудового законодавства тягне за собою фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність. За порушення трудового законодавства у 2018 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

Наприкінці заходу контролери закликали присутніх роботодавців відповідально ставитися до свого статусу та забезпечити належне виконання вимог законодавства про працю.

Рубіжанське управління