Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Надходження земельного податку за 7 місяців 2018 року склали майже 23 мільйони гривень

07.08.2018

У Рубіжанській ОДПІ розповіли. За результатами моніторингу надходжень платежів за січень – липень поточного року перераховано плати за землю від платників міста Рубіжне та Кремінського району 22 млн 924 тис. грн, що на 1 млн 374 тис. грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найбільша частина земельного податку надійшла від юридичних осіб – 20 млн 100 тис. гривень. Фізичні особи сплатили 2 млн 824 тис. грн зазначеного податку.

Нагадаємо: власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році. Громадяни несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання. Якщо протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю не сплачено, до порушників застосовуються адміністративні санкції у вигляді штрафу.

Крім того, звертаємо увагу громадян: граничний термін сплати податку за землю - 29 серпня 2018 року. Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли на вашу адресу, то необхідно звернутися до Центрів обслуговування платників у м. Рубіжне за адресою: вул. Менделєєва, 14б, а мешканцям Кремінського району - за адресою: м. Кремінна, вул. Центральна, 10.

Рубіжанська ОДПІ