Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Бізнес та податківці Рубіжанської ОДПІ за «круглим столом»

05.07.2018

Днями у Рубіжанській ОДПІ для представників бізнесу відбулося засідання «круглого столу». На порядку денному – надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ м. Рубіжне та Кремінського району та заповнення реквізитів платіжних документів.

В. о. начальника Рубіжанської ОДПІ Андрій Забровський зазначив, що сучасна фіскальна служба орієнтована саме на сервісні функції, зокрема на обслуговування платників. Виконання цієї мети покладено безпосередньо на центри обслуговування платників, в яких громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

«З початку 2018 року до Центрів обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ м. Рубіжне та Кремінського району звернулися 7,5 тис. відвідувачів, – повідомив Андрій Забровський. – Їм надано 7 тис. 466 адміністративних послуг».

Також під час «круглого столу» порушувалися актуальні питання адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, легалізації трудових відносин, РРО, в тому числі про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій».

Андрій Забровський зауважив, що у зв'язку зі зміною з 2 липня 2018 року бюджетних рахунків, аби уникнути помилок при зарахуванні та виникнення податкових боргів, необхідно обов'язково використовувати нові реквізити та нагадав, що повний перелік бюджетних рахунків розміщено на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області за посиланням: http://lg.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Крім того нагадаємо, згідно до закону про доступ до публічної інформації кожний громадянин України може звернутися до влади із запитом і отримати необхідну йому інформацію.

Відповідним наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби» (далі наказ Мінфіну № 468), який набрав чинності 26.06.2018, визначено нову форму для подання запиту на отримання публічної інформації.

Зокрема, наказом Мінфіну № 468 передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставляння у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

Також наказом передбачено, що орган ДФС надає за вимогою запитувача 10 перших сторінок документа безкоштовно одночасно з повідомленням про необхідність відшкодування витрат на виготовлення копій решти документів, крім документів, якщо вони надаються на вимогу запитувачу виключно на електронну пошту.

Наголошуємо, що дія цього наказу не поширюється на відносини у сфері звернень громадян та адвокатських запитів, які регулюються Законом України «Про звернення громадян» та Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» відповідно.

Наказ Мінфіну №468 розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Головна>Робота з громадянами>Публічна інформація> Нормативно-правові акти» за посиланням: http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/normativn/.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, знаходиться на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Головна>Робота з громадянами>Публічна інформація> Форми подання запиту» за посиланням: http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/formi-zapitu-na-informatsiyu/.

Тож для отримання адміністративних послуг податківці пропонують звертатися до Центрів обслуговування платників за адресою:

м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 14б, тел.: (06453) 7-66-91

м. Кремінна, вул. Центральна, 10, тел.: (06454) 3-19-40.

Рубіжанська ОДПІ