Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Адміністративні послуги – на високому рівні

11.06.2018

Протягом січня-травня 2018 року Центрами обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ надано 6,5 тис. адміністративних послуг.

Як повідомив виконуючий обов'язки начальника ОДПІ Андрій Забровський, найбільш популярною є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 3017 платників. Також зареєстровано 307 книг обліку розрахункових операцій та 34 розрахункові книжки. Видано 1935 довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків та 286 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 203 підприємця, 147 суб'єктів господарювання були зареєстровані платниками єдиного податку. Крім цього, зареєстровано 408 книг обліку доходів та обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 32 реєстратори розрахункових операцій.

Андрій Забровський розповів, що в Центрах обслуговування платників ОДПІ у м. Рубіжне та м. Кремінна надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо. На інформаційних стендах розміщено максимально необхідну інформацію, що дозволяє якісно обслуговувати платників податків та значно скоротити час на надання послуг. Для платників податків реалізована можливість надання електронної звітності через мережу Інтернет. З цією метою встановлено окремий комп'ютер, підключений до мережі, а також надаються консультації та практична допомога під час відправки електронних звітів. В. о. начальника інспекції нагадав, що адміністративні послуги та консультації з питань оподаткування можна отримати на особистому прийомі в Центрах обслуговування платників за адресою: м. Рубіжне вул. Менделєєва, 14б, або за телефоном (06453)7-66-91; м. Кремінна, вул. Центральна, 10, або за тел. (06454)3-19-40.

Рубіжанська ОДПІ