Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центрах обслуговування платників Старобільської ОДПІ протягом п’яти місяців 2018 року надано понад 10 тисяч адміністративних послуг

08.06.2018

За словами заступника начальника Старобільської ОДПІ Наталії Войтенко, протягом п’яти місяців 2018 року фахівцями Центрів обслуговування платників податків Старобільщини, Марківщини та Новопсковщини надано 11,2 тис. адміністративних послуг. Зокрема, у травні надано 1,5 тис. таких послуг.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга видача відомостей з ЄДРФО про суми / джерела виплачених доходів та утриманих податків. За цей період надано 5 тис. таких карток, з яких 0,3 тис. – у травні.

Серед фізичних осіб-підприємців однією з найбільш запитуваних послуг є послуги з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку - 269 та реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 300.

Як зазначила Наталія Войтенко, протягом січня - травня 2018 року до Старобільської ОДПІ та її відділень надійшло всього 11,3 тис. звернень.

Нагадаємо, що в Центрах обслуговування платників надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.

Старобільська ОДПІ