Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про право на податкову знижку під час семінару у Станично-Луганській ОДПІ

05.06.2018

Нещодавно у Станично-Луганській ОДПІ відбувся семінар для платників податків у рамках правопросвітницького проекту “Я маю право!”.

«Сьогодні дуже важливо, щоб громадяни знали свої гарантовані Конституцією та законами України права у різних сферах життя та навчання, мали можливість реалізовувати та захищати свої права», - зауважив начальник ОДПІ Сергій Калінін.

Під час заходу він звернув увагу громадян, які минулого року отримували заробітну плату і понесли певні витрати, на те, що вони мають право на повернення частини коштів із бюджету, тобто отримати податкову знижку.

Податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення, витратами на переобладнання машин під біопаливо, відсотками за іпотечним кредитом, тощо.

Щоб отримати податкову знижку громадяни повинні до 31 грудня 2018 року включно, подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи та відповідні підтверджуючі документи.

Також під час семінару обговорили проблемні питання бізнесу, отримання адмінпослуг через Інтернет тощо.

Станично-Луганська ОДПІ