Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники Сватівської ОДПІ перерахували понад 7 млн грн плати за землю

16.04.2018

За січень-березень поточного року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Сватівського, Троїцького та Білокуракинського районів надійшло 7 млн 253 тис. грн плати за землю. Про це повідомив в.о. начальника Сватівської ОДПІ Мирослав Остапишин. Зокрема, юридичні особи сплатили майже 6 млн 325 тис. грн, фізичні особи перерахували до казни 928 тис. гривень.

Нагадаємо, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Суб’єкти господарювання самостійно обчислюють суму податку і подають контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платники подають податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настають за звітним.

Фізичним особам податок нараховують контролюючі органи за місцем знаходження земельної ділянки та надсилають платникові за місцем реєстрації до 1 липня податкове повідомлення-рішення.

Сватівська ОДПІ