Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Старобільська ОДПІ виховуює майбутніх платників податків

13.04.2018

Цього тижня до Старобільської ОДПІ завітали учні 10-го класу ЗОШ № 3 м. Старобільськ. Зустріла учнів заступник начальника ОДПІ Наталія Войтенко. Знайомство майбутніх платників податків з роботою податківців почалося з центру обслуговування платників. Наталія Войтенко під час екскурсії розповіла про послуги, які можна отримати в ЦОП. Також учні дізналися про електронні сервіси фіскальної служби та акредитований центр сертифікації ключів, де абсолютно безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису.

Продовження екскурсії відбулося в залі засідань з фахівцями податкової. Школярам розповіли про умови вступу, переваги навчання та напрями підготовки Університету державної фіскальної служби України. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, під час якого кожен отримав відповіді на всі свої питання. Після вичерпних відповідей на запитання учнів, податківці пригостили дітей чаєм та смачним пирогом.

«Приємно відзначити, що молоде покоління виявляє неабиякий інтерес до роботи фіскальної служби, а деякі з учнів, можливо, і замислились над обранням у майбутньому професії податківця», - підкреслила Наталія Войтенко.

Старобільська ОДПІ

Фотоматеріали по темі

/
  • Старобільська ОДПІ виховуює майбутніх платників податків