Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Спрощенці Рубіжанської ОДПІ збільшили сплату єдиного податку

03.03.2018

Впродовж січня–лютого 2018 року платники Рубіжанської ОДПІ, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів майже 8,7 млн грн єдиного податку. За словами в. о. начальника Рубіжанської ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській області Андрія Забровського, – це на 3,1 млн. грн або 55,6 відс. більше, ніж надходжень за аналогічний період 2017 року.

У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку внесок юридичних осіб – спрощенців складає 11,6 відс. або 1,1 млн гривень. Решту коштів (60,4 відс. або 5,2 млн грн) сплатили громадяни – підприємці. Від сільськогосподарських виробників місцеві громади отримали 2,4 млн грн або 28 відс. від надходжень по єдиному податку. Позитивна динаміка надходжень єдиного податку за 2 місяці 2018 року проти минулорічних надходжень аналогічного періоду спостерігається як у юридичних осіб – спрощенців, так і у фізичних осіб-підприємців, а також сільськогосподарських виробників. У перших приріст єдиного податку склав майже 0,5 млн грн або 76,7 відс., у других – 3,1 млн грн або 45,3 відс., у третіх -73,5 відсотків.

Підсумовуючи, Андрій Забровський наголосив, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.

Рубіжанська ОДПІ