Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Відвідувачі Центру обслуговування платників Станично-Луганської ОДПІ з початку року отримали майже 12 тисяч послуг

08.02.2018

Протягом січня-грудня 2017 року працівниками підрозділу обслуговування платників було надано 11607 адміністративних послуг, в тому числі протягом минулого року було видано 8456 карток платника податків.

Також працівниками, задіяними у роботі ЦОП, зареєстровано 279 платників єдиного податку, 55 реєстраторів розрахункових операцій, 416 книг обліку розрахункових операцій, надано 432 витяги з реєстру платників єдиного податку та 199 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Протягом 2017 року видано відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків - 893, в тому числі протягом грудня - 330.

Окрім адміністративних послуг в ЦОП платники податків отримують усні консультативні та інформаційні послуги щодо системи оподаткування, адміністрування єдиного внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС тощо.

Станично-Луганська ОДПІ