Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У 2017 році ЦОПи Сватівської ОДПІ відвідало понад 93 тис. платників

06.02.2018

Впродовж 2017 року Центри обслуговування платників Сватівської ОДПІ відвідало 93209 платників, яким надано 7819 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною серед населення залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період таких послуг надано майже 5,5 тисяч.

Нагадаємо, що для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, в якій є відомості про суб'єкта, який надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, що регламентують її надання та умови отримання. Зокрема, по інформаційній картці платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок і спосіб її надання, термін видачі довідки, способи отримання результату тощо.

Повний перелік адміністративних послуг, що надаються Сватівською ОДПІ, можна переглянути на інформаційних стендах ЦОПів в рубриці «Адміністративні послуги» (м. Сватове, майдан Злагоди, 10; смт. Троїцьке, вул. Паркова, 3; смт. Білокуракине, вул. Історична, 8).

Сватівська ОДПІ