Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Майже 32 млн грн єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів від платників Рубіжанської ОДПІ

09.01.2018

Про це повідомив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник. З початку року від платників м. Рубіжне, які використовують спрощену систему оподаткування, місцевий бюджет отримав 15,7 млн гривень. Платники Кремінського району направили до місцевих бюджетів 16,3 млн грн єдиного податку. В цілому у порівнянні з аналогічним періодом минулого року підприємці збільшили сплату майже на 8 млн грн або на 31,9 відсотка.

Найбільші суми забезпечили фізичні особи-підприємці, які сплатили понад 18,3 млн грн єдиного податку, що майже на 6 млн грн більше, ніж торік. Юридичні особи забезпечили надходження в сумі 5 млн грн, а сільськогосподарські виробники - 8,7 млн гривень.

«Єдиний податок є суттєвим фінансовим підґрунтям для місцевих бюджетів. У складі доходів загального фонду місцевих бюджетів за платежами його частка становить 11 відсотків. Ці кошти спрямовуються на фінансування потреб територіальних громад», – зазначив посадовець.

Рубіжанська ОДПІ