Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року надходження ЄСВ від платників Рубіжанської ОДПІ склали майже 204 млн грн

04.01.2018

Про це повідомив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник. Протягом січня – грудня 2017 року платниками м. Рубіжне забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 130,6 млн грн. Від платників Кремінщини надійшло 73 млн грн ЄСВ.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 33,2 відс. або на 50,7 млн гривень. У грудні поточного року до бюджету надійшло 23,3 млн гривень ЄСВ.

Керівник закликав представників бізнесу не допускати тіньової заробітної плати. «Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску, – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра»,- підкреслив посадовець.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

Рубіжанська ОДПІ