Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фахівцями Рубіжанської ОДПІ надано майже 6,8 тисяч адмінпослуг

06.10.2017

За словами начальника відділу обслуговування платників Антоніни Куценко, упродовж січня-вересня 2017 року в Центри обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області звернулось 86684 відвідувача.

За цей період часу їм надано 6780 адміністративних послуг.

Найбільш популярною серед відвідувачів є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 4256 платників. Також зареєстровано 118 розрахункових книжок, 443 книги обліку розрахункових операцій. Видано 330 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 500 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 320 суб’єктів господарювання. Зареєстровано 616 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. Протягом звітного періоду зареєстровано 108 реєстраторів розрахункових операцій.

Керівник відділу зазначила, що Центрами обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо. 

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Для довідки:

Центри обслуговування платників ОДПІ знаходяться за адресами: м. Рубіжне, вул. Менделеєва, 14б; м. Кремінна, вул. Центральна, 10.

Рубіжанська ОДПІ