Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Сергій Калінін: «Діалог з бізнесом – основа порозуміння та партнерських відносин»

08.08.2017

Днями в приміщенні Станично-Луганської РДА відбувся семінар за участю фахівців Станично-Луганської ОДПІ та представників Управління пенсійного фонду України в Станично-Луганському районі для платників податків району.

В ході семінару розглядались питання легалізації та детінізації заробітної плати, особливості складання звітності та сплати єдиного внеску, відповідальність за несвоєчасне подання звітності, електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Значна увага під час заходу була приділена електронній системі управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Слухачі дізналися, у яких випадках можливе зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та яких заходів платнику податків необхідно вжити для відновлення реєстрації цих податкових документів.

Як зазначив начальник ОДПІ Сергій Калінін, присутні активно долучалися до обговорення порушених питань. Це підтверджує важливість конструктивного діалогу з платниками та дозволяє ефективно вирішувати проблемні питання бізнесу, що, в свою чергу, сприяє стабільному наповненню бюджетів усіх рівнів.

 Станично-Луганська ОДПІ