Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

55 відсотків податкової звітності подано в електронній формі

14.07.2017

За перше півріччя 2017 року платники податків Сватівської ОДПІ подали майже 36,5 тисяч звітів, понад 20 тисяч з яких направлено за допомогою електронних сервісів ДФС. Показник електронної взаємодії склав 55 відсотків.

Зростає популярність сервісів фіскальної служби і серед підприємців – фізичних осіб. З початку року приватні підприємці відправили до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку майже 5 тисяч звітів.

Для зручності платників на сайті ДФС України розміщені електронні форми документів: http://sfs.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/. Саму звітність можна відправляти за допомогою Електронного кабінету платника: https://cabinet.sfs.gov.ua. Цей сервіс надає низку он-лайн послуг, як представникам бізнесу, так й громадянам.

Зокрема, це: податковий календар; стан розрахунків з бюджетом; листування з органами ДФС; облікові дані; пошук інформації в реєстрах ДФС; подання заяв/запитів;
подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді; сплата податків (фізичним особам); перегляд даних СЕА ПДВ та інші.

Сватівська ОДПІ