Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

13.07.2017

«З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Лисичанську видано 9 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку). Довідки видаються після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів», - повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. - Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання хотілося б нагадати: довідка дійсна протягом 60 календарних днів з дати видачі за наявності документа, що посвідчує особу. Консультації із зазначеного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників при ДПІ у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, 1 поверх, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та за телефоном 7-11-81».

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Форма довідки затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 № 795.

 ДПІ у м. Лисичанську