Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Понад 3,6 тис. РРО Луганщини наторгували 2,5 млрд грн

21.08.2019 -

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за січень – липень 2019 року проведено 98 фактичних перевірок та прийнято участь у 9 документальних перевірках в сфері готівкових розрахунків. За їх результатами донараховано 3 млн 225  тис. грн штрафів.

У відомстві зазначили, що в регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 3 тис. 622 реєстратори розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за сім місяців  поточного року склала 2 млрд 530 млн грн.

Нагадаємо: обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання передбачена положеннями п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України та ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

При цьому звертаємо увагу, що за порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне – 100 відсотків вартості товарів, проданих з порушеннями.