Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Луганщині сума виторгу із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій за 5 місяців поточного року склала понад 2 млрд гривень

23.06.2018 -

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за січень-травень 2018 року проведено 120 перевірок в сфері готівкових розрахунків, за результатами яких платникам донараховано 4 млн 351 тис. грн штрафів і пені. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2911 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 5 місяців поточного року склала 2 млрд 62 млн грн, у т.ч. за травень – 432 млн грн.

У відомстві нагадали, що обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання передбачена положеннями п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України та ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

При цьому звертаємо увагу, що за порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне - 100 відсотків вартості товарів, проданих з порушеннями.