Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Оперативні підрозділи податкової міліції звітують

06.06.2018 -

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що протягом січня-травня 2018 року за матеріалами оперативних підрозділів слідчими розпочато 24 кримінальних провадження, 13 з яких за тяжкими кримінальними правопорушеннями. З них: 8 – за фактами ухилення від сплати податків, у тому числі 7 – в особливо великих розмірах, 8 - за фактами незаконного зберігання та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, 2 – за фактами відмивання (легалізації) доходів, одержаних злочинним шляхом, 3 – за фактами фіктивного підприємництва, 1 - за фактом привласнення (заволодіння) майна шляхом зловживання службовим становищем та ще 1 – за фактом зловживання службовим становищем.

За результатами оперативного супроводження досудового розслідування 9 кримінальних проваджень спрямовано до суду, по одному з яких забезпечено відшкодування 1,9 млн грн завданих державі збитків. Також, у межах досудового розслідування, накладено арешт на вилучені товарно-матеріальні цінності у сумі понад 800 тис. грн.

Крім цього, викрито 6 фактів правопорушень, пов’язаних з реалізацією товарів, у тому числі підакцизної групи, без наявності дозвільних документів на право здійснення вказаної діяльності. У відношенні порушників складено адміністративні протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено з незаконного обігу, матеріали спрямовано для прийняття рішення до суду.