Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Луганщині виявлено безхазяйний солодкий вантаж

31.05.2018 -

Днями співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, які включені до складу Об'єднаних сил, спільно з прикордонниками на відстані 800 метрів від лінії Державного кордону України у напрямку руху с. Благодатне (Україна) – с. Гартмашівка (РФ) вздовж залізничного полотна знайшли 73 мішки з цукром. Під час їх огляду з’ясувалося, що цукор має російське походження, його вироблено на підприємстві «Каневсксахар» Краснодарського краю. Вага кожного мішка становить 50 кг. Власники солодкого вантажу не з’явилися. Тож весь цукор на загальну суму понад 62 тис. грн вилучено, як безхазяйний.

Крім того, податківцями спецпідрозділу ГУ ДФС у Луганській області, які діють у складі Об'єднаних сил, виявлено факт порушення порядку провадження господарської діяльності.

Так, мешканець смт. Новоайдар здійснював збут бензину у дворі приватного будинку. Під час перевірки встановлено, що громадянин торгував без державної реєстрації суб’єктом підприємницької діяльності та інших дозвільних документів.

За результатами проведених заходів вилучено 1,5 тис. лiтрiв бензину марки А-92 на загальну суму 40,5 тис. грн.

Відносно громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП, та направлено на розгляд до Новоайдарського районного суду Луганської області.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Луганщині виявлено безхазяйний солодкий вантаж