Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Оперативні підрозділи податкової міліції Луганщини звітують

04.01.2018 -

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що протягом 2017 року за матеріалами оперативних підрозділів слідчими розпочато 50 кримінальних проваджень, у тому числі за тяжкими кримінальними правопорушеннями – 34. З них: за фактами ухилення від сплати податків - 21; за фактами відмивання (легалізації) доходів, отриманих злочинним шляхом – 7; за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів – 11; за фактами привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем – 5; за фактами фіктивного підприємництва та підроблення документів для проведення державної реєстрації – 4; за фактом збуту підроблених марок акцизного податку – 1 та за фактом шахрайства з фінансовими ресурсами – 1.

За результатами досудового розслідування до суду направлено 14 кримінальних проваджень. Відшкодовано 23 млн грн збитків, завданих державі.

Крім того, у минулому році викрито організовану злочинну групу, у якій 3 особам повідомлено про підозру за ст. 28 КК України. 

Припинено незаконну діяльність міжрегіонального центру мінімізації митних платежів, загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій по якому становить 100 млн грн.

Викрито 3 підпільних цехи з розливу фальсифікованих алкогольних напоїв.