Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фантомівці Луганщини виявили і зупинили чергову торгівлю без ліцензії

26.12.2017 -

Співробітники спецпідрозділу "Фантом" управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО Головного управління ДФС у Луганській області не втомлюються виявляти факти порушення податкового законодавства України при реалізації підакцизних товарів.

Так трапилося і минулого тижня. 21-23 грудня фантомівці проводили відповідні заходи, і, як завжди, влучно. Цього разу без ліцензій торгували тютюновими виробами та паливно-мастильними матеріалами.

У магазинах м. Щастя та с. Данилівка Луганської області встановлено факти роздрібної торгівлі фізичними особами – підприємцями підакцизними товарами, а саме тютюновими виробами без дозвільних документів, зокрема ліцензій. Відносно порушників складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП. За результатами перевірки до прийняття рішення судом з незаконного обігу вилучено понад 320 пачок цигарок в асортименті невідомого походження без марок акцизного збору на загальну суму майже 6,7 тис. грн.

А у селі Лиман місцевий мешканець з метою отримання прибутку, не будучі зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності та не маючи відповідних дозвільних документів, незаконно збував паливно-мастильні матеріали, а саме бензин марки А-92. Торгівля велася з автомобіля ВАЗ 21013 за ціною 25 грн за літр.


Інший порушник у с. Євсуг теж без реєстрації та дозвільних документів незаконно зберігав та реалізовував паливно-мастильні матеріали з приватного будинку. Торгівля бензином марки А 92 здійснювалася за ціною 25 грн за літр.


Відносно обох громадян складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Всього виявлено та вилучено до прийняття рішення судом 310 літрів на загальну суму 7750 грн.

Фотоматеріали по темі

/
  • Фантомівці Луганщини виявили і зупинили чергову торгівлю без ліцензії