Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Місцеві бюджети Луганщини отримали 13,5 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

21.12.2017 -

За січень-листопад поточного року казна Луганської області поповнилася на 13,5 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 953 тис. грн більше фактичних надходжень за січень-листопад 2016 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Станом на перше грудня 2017 року на Луганщині здійснюють діяльність 1266 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них 1238 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 979 суб’єктів – ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У січні-листопаді 2017 року видано 2,9 тис. ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, у січні-листопаді призупинено дію 140 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 383 ліцензії, з яких 21 – за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.