Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Діалог на «гарячі теми»

15.05.2018

Нещодавно в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся черговий спільний з податківцями семінар-нарада для роботодавців та починаючих підприємців.

Представник Рубіжанської ОДПІ Ірина Гречанікова в рамках проекту «Я маю право!» розповіла про його мету, ключові елементи, механізм реалізації. Наголосила, що проект «Я маю право!» має на меті підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві за рахунок надання громадянам безоплатної правової допомоги. Рубіжанська ОДПІ теж долучилася до реалізації проекту. Податківцями вжито ряд заходів, спрямованих на удосконалення податкових знань окремих верств населення, надання громадянам консультативної допомоги тощо.

Крім того, на семінарі розглядалося питання щодо легалізації праці та зарплати. Як підкреслила фахівець ОДПІ, найчастіше підприємці, частково приховуючи виручку від реалізації товарів, робіт або послуг, виплачують доходи найманим працівникам, які не обліковані в бухгалтерських документах, а також використовують працю не зареєстрованих найманих працівників. Звернула увагу присутніх, що відповідно до діючого пенсійного законодавства, встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. А такі явища, як зарплата "в конвертах" та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

А ще потенційних підприємців ознайомили з основами оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема, у разі здійснення ними підприємницької діяльності. Майбутні підприємці дізналися про вимоги щодо такої діяльності за спрощеною системою оподаткування: умови, ставки, нарахування та сплата податку, звітність. Зацікавленість також викликали особливості обліку доходів та витрат у разі, якщо підприємець працює за загальною системою оподаткування.

Насамкінець податківці акцентували увагу потенційних підприємців на тій практичній допомозі, яку вони можуть отримати, зареєструвавшись в електронному кабінеті платника.

Рубіжанська ОДПІ