Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Рубіжанській ОДПІ

23.04.2018

Нещодавно стартував проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві шляхом надання громадянам безоплатної правової допомоги.

Рубіжанською ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області в рамках реалізації Проекту заплановано проведення заходів, спрямованих на удосконалення податкових знань окремих верств населення, надання громадянам консультативної допомоги тощо.

Так, днями начальник відділу обслуговування платників Антоніна Куценко взяла участь у семінарі для платників, який відбувся в ОДПІ. Посадовець розповіла присутнім про право на податкову знижку для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання.

«Податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку на доходи фізичних осіб – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати»,- роз’яснила Антоніна Куценко.

Платник ПДФО має право включити до податкової знижки з метою зменшення свого оподатковуваного доходу за наслідками звітного року фактично здійснені ним витрати. Перелік витрат, за якими застосовується податкова знижка, визначено у п. 166.3 ст. 166 ПКУ.

Для реалізації права на податкову знижку платнику ПДФО необхідно заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Рубіжанська ОДПІ