Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол засідання №2 ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області

01.07.2013

«01» липня 2013 року

Вів засідання керівник ініціативної  групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області
Берестенко О.В.

Присутні:
- члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області:
Давидов С.І., Грачова Л.О., Бойко Н.І., Зінченко А.М., Рач В.А., Семенченко В.М.

- начальник інформаційно - комунікаційного управління ГУ Міндоходів у Луганській області Батюк О.Є.

- заступник начальника нформаційно- комунікаційного управління – начальник відділу ГУ Міндоходів у Луганській області Арахамія Л.В.

 
Питання, розглянуті під час засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області

1. Розгляд пакетів документів, поданих до ініціативної групи інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області.

2. Складання списку учасників установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області.

3. Визначення порядку проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області

Слухали: начальника інформаційно-комунікаційного управління ГУ Міндоходів у Луганській області Батюк О.Є., яка розповіла про результати проведеної роботи з документами, що надали громадські організації для участі в установчих зборах

Вона зазначила, що 03.06.13 на суб-сайті ГУ Міндоходів у Луганській області єдиного веб-порталу Міністерства доходів і зборів України у розділах “Новини”, “Громадська рада” та “Анонс” розміщено текст повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів про початок формування складу Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Луганській області. Текст цього повідомлення також розміщено у газеті “Налоговый калейдоскоп” №22 від 04.06.13.

Вона нагадала, що з 03.06.13 по 21.06.13 (включно) здійснювався прийом заяв від інститутів громадянського суспільства.

З 21.06.13 по 02.07.13 здійснювався розгляд заяв і документів, поданих громадськими організаціями до ініціативної групи.

За цей час надійшло 25 пакетів документів від авторитетних та потужних громадських структур, які працюють у різних сферах. 15 громадських організацій представляють бізнес-середовище, інші 10 – науковців, оцінювачів, аудиторів та інш.

Олена Батюк зупинилася на повноті та якості наданих документів. За її словами, всі громадські організації надали повний пакет документів .

Слухали: керівника ініціативної групи з формування Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області, виконавчого директора Луганського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців Олександра Вікторовича Берестенка.

Він звернув увагу на те, що Громадська рада при ГУ Міндоходів у Луганській області – це консультативно-дорадчий орган, який має можливість активно впливати на формування податкової політики, а також виносити спірні питання на обговорення.

Олександр Берестенко запропонував запросити на установчі збори представників всіх громадських організацій, які надали повний пакет документів. Члени ініціативної групи підтримали цю пропозицію.

Вирішили:

– запросити до участі в установчих зборах представників 25 організацій, які надали повний пакет документів;

– провести установчі збори з формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області 3 липня 2013 року о 16.00 у приміщенні ГУ Міндоходів у Луганській області;

– затвердити порядок проведення установчих зборів;

– провести перше засідання Громадської ради при ГУ Міндоходів у Луганській області 03.07.13 року після закінчення установчих зборів.

Керівник ініціативної групи з
підготовки установчих зборів для
формування складу Громадської
ради при ГУ Міндоходів у
Луганській області                                    О.В. Берестенко

Секретар ініціативної групи
з підготовки установчих зборів
для формування складу
Громадської ради при ГУ
Міндоходів у Луганській області    
          О.Є. Батюк